Implanty All-on-4® – Poznań

W naszym gabinecie znajdującym się w Poznaniu proponujemy nowoczesną metodę leczenia – implanty All on 4. Jest to rewolucyjny zabieg, który daje pacjentom możliwość uzyskania nowych, pięknych i funkcjonalnych zębów w zaledwie jeden dzień. Polega on na umieszczeniu czterech implantów, na których można odbudować cały łuk zębowy. Dzięki temu pacjenci nie muszą już przeprowadzać długotrwałych i kosztownych zabiegów, co niewątpliwie wpływa korzystnie na ich komfort oraz oszczędność pieniędzy. Metoda ta jest dostępna nawet dla osób, u których występuje znaczny lub całkowity zanik kości. All-on-4 to nie tylko skuteczny sposób odbudowania uzębienia, ale również odzyskania pewności siebie i pięknego uśmiechu.

Implanty All on 4 to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemem braku zębów, a także dla tych, którzy mają wadliwe lub kruche korzenie. Dzięki materiałowi implanty pełnią taką samą funkcję jak naturalny korzeń zęba i gwarantują pełną funkcjonalność jamy ustnej. Co więcej, implanty wykonane są z materiału w pełni kompatybilnego z ludzką tkanką, co minimalizuje ryzyko odrzucenia i zmniejsza ryzyko pojawienia się powikłań. Po precyzyjnie wykonanym zabiegu implantologicznym pacjenci odzyskują swój naturalny uśmiech oraz pełen komfort użytkowania zębów, przez co ich codzienne życie staje się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

Jak wygląda zabieg All on 4®?

All-on-4 to świetne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemem braku części zębów. Jak wiadomo, utrata zębów wpływa negatywnie na życie, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Dlatego też metoda All-on-4 może okazać się idealnym wyborem, ponieważ pozwala na zastąpienie brakujących zębów przy użyciu mostu obejmującego cały łuk zębowy, opartego na jedynie czterech implantach stomatologicznych. W porównaniu z tradycyjnymi metodami uzupełniania braków w uzębieniu All on for pozwala skrócić czas leczenia oraz znacznie obniżyć koszty.

All on 4 to nie tylko skuteczna metoda uzupełniania brakujących zębów, ale także rozwiązanie, które zapewnia większą stabilizację i trwałość. Dzięki specjalnej technologii implantacji lekarz stomatolog jest w stanie osadzić tymczasowe uzupełnienie brakujących zębów już tego samego dnia co zabieg. Tymczasowe uzupełnienie jest bardzo zbliżone do naturalnych zębów, dzięki czemu pacjent może od razu normalnie funkcjonować. Po okresie gojenia implantów lekarz stomatolog zakłada ostateczny most, który pozwala na poprawę jakości życia. Zastosowanie najlepszych materiałów i implantów z dożywotnią gwarancją na implanty oraz łączniki światowej klasy Nobel Biocare zapewnia trwałość i niezawodność uzupełnień protetycznych.

All on 4 to nie tylko skuteczna metoda uzupełniania brakujących zębów, ale także gwarancja poprawy jakości życia pacjentów. Dzięki tej technologii osoby, które z różnych powodów straciły wiele zębów, mogą odzyskać swobodę w jedzeniu, mówieniu i śmiechu. Bez względu na to, czy wybierzesz stałe, czy zdejmowane uzupełnienie protetyczne, możesz być pewien, że specjalny implant zapewni lepsze podparcie i stabilizację Twojego uzupełnienia. Zabieg wykonujemy wyłącznie na najlepszych materiałach i implantach, dzięki czemu masz pewność, że Twoje uzupełnienie będzie nie tylko estetyczne, ale również trwałe i funkcjonalne.

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

Copyright ©2024 - Nowe Zęby - Wszystkie prawa zastrzeżone