Blog

12 września 2023
Rodzaje implantów zębowych

Utrata zębów może być przyczyną wielu problemów, zarówno zdrowotnych, jak i estetycznych. Dzięki postępowi nauki i technologii stomatologia oferuje dziś wiele rozwiązań w tym zakresie. Jednym z najbardziej efektywnych i innowacyjnych są implanty zębowe. Warto więc przyjrzeć się różnym rodzajom tego rozwiązania, aby jeszcze lepiej zrozumieć, jak mogą one pomóc odzyskać piękny uśmiech.

Czytaj dalej
7 sierpnia 2023
Sześć w jednym czyli kilka słów o implantach all on 6

Rozwój stomatologii i nowoczesnych technologii pozwala na coraz większe możliwości w dziedzinie implantologii. Wpływa to na poprawę komfortu pacjentów, którzy z różnych przyczyn muszą zdecydować się na leczenie ubytków zębowych. Jednym z takich rozwiązań, zdobywającym coraz większą popularność, jest metoda All-on-6. Czym dokładnie jest i dlaczego warto się na nią zdecydować? Odpowiadamy na te pytania […]

Czytaj dalej
20 lipca 2023
Na czym dokładnie polega metoda implantologiczna all on 4?

Metoda implantologiczna All-on-4 to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na całkowitą odbudowę uzębienia zarówno w przypadku braku zębów, jak i przy ich zaawansowanym uszkodzeniu. Stosując to rozwiązanie, można uzyskać estetyczny i funkcjonalny efekt w krótkim czasie. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat metody All-on-4. Zapoznaj się z nimi!

Czytaj dalej

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

Copyright ©2023 - Nowe Zęby - Wszystkie prawa zastrzeżone