O nas

Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów - lekarzy stomatologów z dużym doświadczeniem. Do tej pory wszczepiliśmy implanty ponad 3 tys. Pacjentom . Ponad 99% z nich uważa, że implantacja była bardzo dobrą decyzją!
nowe_zeby_team
Oferujemy Państwu doradztwo i usługi na najwyższym, światowym poziomie, a na implanty Nobel Biocare® udzielamy dożywotniej gwarancji.
Ponieważ posługujemy się techniką All-on-4® oraz All-on-6®, które umożliwiają bardzo szybkie wykonanie pracy możemy obiecać, że Pacjent już po pierwszej wizycie wychodzi z gabinetu z nowymi zębami i może normalnie funkcjonować! Dyskretnie, bez bólu i szybko.
Wyobraź sobie teraz tę zmianę: natychmiast po wyjściu z gabinetu będziesz mógł od razu uśmiechać się, gryźć i jeść jak dawniej: swobodnie, bez żadnego dyskomfortu!
Pamiętaj! Niezależnie od przyczyny, która spowodowała brak własnego uzębienia, pomagamy każdemu Pacjentowi powrócić do pełnej estetyki oraz funkcjonalności uzębienia.
Przekonaj się, jakie to niesamowite!

Dlaczego zasługujemy na zaufanie

Do Pacjentów podchodzimy indywidualnie i z pełnym zrozumieniem jego obaw oraz potrzeb. Dajemy gwarancję materiałów najlepszej jakości, oraz pełnego profesjonalizmu. Gwarantujemy bezbolesny zabieg i szybkie efekty. Swoje usługi wykonujemy na systemach objętych ogólnoświatową dożywotnią gwarancją Nobel Biocare®.
certfikaty
Wykonujemy odbudowy zarówno pojedynczych zębów, jak i całkowite odbudowy całych łuków zębowych uznaną na całym świecie i sprawdzoną od wielu lat metodą All-on-4® oraz All-on-6®.  Oznacza to, że Twoje nowe uzębienie może być oparte na czterech lub sześciu implantach, na których stabilizujemy całą resztę uzębienia.
Wszystko będzie stabilne, silne, a do tego silne, piękne i naturalne. Przekonaj się, że z najnowszymi technikami stomatologicznymi jest to możliwe. 

Obejrzyj Pacjentów, którzy nam zaufali!

pacjenci_1
pacjenci_2
mężczyzna
pacjenci_4
Zobacz więcej metamorfoz naszych pacjentów
Jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce wykonujemy także zabiegi systemami implantów pełnoceramicznych (cerkonowych) AXIS. Są to implanty bardziej estetyczne niż metalowe, można je wszczepiać u osób, którym zależy na maksymalnej estetyce lub u alergików.
Są one kompatybilne z filozofią leczenia holistycznego.

Pacjenci o nas

opinie

NASI PARTNERZY

exclusive dental studioexclusive dental labexclusive dental academynobel biocaremediratystraumann

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

Copyright ©2024 - Nowe Zęby - Wszystkie prawa zastrzeżone