O nas

Do tej pory wszczepiliśmy implanty ponad 3 000 pacjentom – ponad 99% z nich uważa, że implantacja była bardzo dobrą decyzją!

Nasze doświadczenie daje Państwu pewność i gwarancję.

Technika All-on-4 oraz All-on-6 umożliwia bardzo szybkie wykonanie nowych zębów. Cała koncepcja polega na tym, że pacjent już na pierwszej wizycie wychodzi z nowymi zębami i może normalnie funkcjonować! Dyskretnie, bez bólu i szybko. Pacjenci po zabiegu mogą od razu uśmiechać się, gryźć i jeść jak własnymi zębami!

Pamiętaj! Niezależnie od przyczyny, która spowodowała brak własnego uzębienia, każdemu udaje się pomóc w powrocie do pełnej estetyki uzębienia.

Przekonaj się, jakie to niesamowite!
Do każdego podchodzimy indywidualnie i z pełnym zrozumieniem jego potrzeb. Dajemy gwarancję materiałów najlepszej jakości, profesjonalizmu i bezbolesnych zabiegów. Swoje usługi wykonujemy na systemach objętych ogólnoświatową dożywotnią gwarancją, takich jak Nobel Biocare i Straumann.

Wykonujemy odbudowy zarówno pojedynczych braków zębowych, jak również całkowite odbudowy łuku zębowego na czterech lub sześciu implantach (All-on-4 oraz All-on-6).

Jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce wykonujemy także zabiegi systemami implantów pełnoceramicznych (cerkonowych) AXIS. Są to implanty bardziej estetyczne niż metalowe, można je wszczepiać u osób, którym zależy na maksymalnej estetyce lub u alergików.

Są one kompatybilne z filozofią leczenia holistycznego.

Współpracujemy z

Axis Implants http://www.axis-biodental.ch

ExclusiveDentalStudio https://exclusivedentalstudio.pl

LTD (laboratorium techniki dentystycznej) http://ltdlab.pl

MediRaty https://niezbednik.mediraty.pl/informacje

Nobel Biocare http://nobelbiocare.pl

Straumann http://straumann.com

Pacjenci o nas

Nasze certyfikaty

Copyright ©2023 - Nowe Zęby - Wszystkie prawa zastrzeżone