Implanty Poznań

ALL ON 4

Korzystanie z ruchomych tradycyjnych protez często dostarcza wiele kłopotów w życiu codziennym i kontaktach społecznych.

Utrzymanie ich w dostatecznej higienie i nieskazitelnym wyglądzie także nie zawsze jest możliwe. Również ze stomatologicznego punktu widzenia protezy mogą oznaczać kłopoty: często prowadzą do uszkodzeń sąsiednich zębów, powodują zanik kości lub co najmniej znaczne upośledzenie struktur kostnych.

Jeszcze do niedawna nie było dla nich solidnej alternatywy… aż do czasu, gdy pojawiły się implanty oraz rewolucyjna technologia wynaleziona przez Doktora Paulo Malo, którego sławna placówka znana jest na świecie pod nazwą Malo Clinic. All on 4 to zabieg, dzięki któremu możesz mieć nowe zęby w jeden dzień!
Chciałbyś mieć piękne, białe i mocne zęby?

Chciałbyś olśnić wszystkich swoim uśmiechem?

To możliwe! Zobacz, na czym polega koncepcja leczenia All on 4 Nowe zęby w jeden dzień!
Obejrzyj krótki film i dowiedz się, co możesz zyskać
Implanty są niezwykle efektywne w przypadku braku jednego, kilku lub nawet wszystkich zębów. Precyzyjnie wykonany zabieg implantologiczny gwarantuje pełną funkcjonalność jamy ustnej, pozwala odzyskać perfekcyjny wygląd i pełen komfort.
Materiał, z jakiego wykonane są implanty jest w pełni kompatybilny z ludzką tkanką, dzięki czemu implant pełni taką samą rolę jak naturalny korzeń zęba.

All on 6

Nowoczesne rozwiązanie
problemu braku wszystkich zębów.

Jeśli straciłeś wszystkie zęby, tradycyjne protezy bez mocnego punktu zaczepienia często nie są najlepszym rozwiązaniem.
Protezy tego typu mogą powodować ból, bywają niewygodne i niestabilne. Mogą utrudniać gryzienie, prowadząc nawet do tego, że przestaniesz jeść potrawy, które kiedyś lubiłeś. Jednak nowoczesna stomatologia dysponuje rozwiązaniami, które mogą spełnić różne oczekiwania. Leczenie typu All on 6 to jedno z takich rozwiązań.

Skuteczna metoda leczenia

Leczenie metodą All-on-4 oznacza zastąpienie brakujących zębów przy użyciu mostu obejmującego cały łuk zębowy, opartego na zaledwie czterech implantach stomatologicznych. Dzięki temu, że wystarczy mniejsza liczba implantów, skraca się ogólny czas leczenia. Wyjątkowe rozwiązania zastosowane w tej technice zapewniają także lepszą stabilizację w kości, zmniejszając potrzebę operacji przeszczepienia kości w celu zwiększenia jej ilości.

Zwykle lekarz stomatolog może jeszcze tego samego dnia osadzić tymczasowe uzupełnienie brakujących zębów. Takie tymczasowe uzupełnienie wygląda i daje odczucia bardzo zbliżone do naturalnych zębów. Po zabiegu możesz natychmiast normalnie funkcjonować. Po kilku tygodniach gojenia lekarz stomatolog założy Ci ostateczny most. Jakość Twojego życia się poprawi, będziesz też mógł znowu jeść ulubione potrawy.
1. Możesz wybrać stałe lub zdejmowane ostateczne uzupełnienie protetyczne.

2. Ten specjalny implant, wszczepiony pod kątem, zapewnia lepsze podparcie i stabilizację Twojego uzupełnienia protetycznego.
Praca wykonana tylko na najlepszych materiałach i implantach z dożywotnią gwarancją na implanty oraz łączniki – Nobel Biocare.

Implanty stomatologiczne mają wiele zalet – dlaczego All on 4 lub All on 6?

Niedrogie rozwiązanie.
Twoje nowe uzupełnienie protetyczne wymaga wszczepienia tylko czterech lub sześciu implantów w każdym łuku zębowym. Im mniej implantów, tym niższe koszty.
Wyeliminuje procedurę przeszczepiania kości.
Specjalne pochylenie dwóch implantów zapewnia stabilne i pewne zakotwiczenie łuku zębowego, dzięki czemu nie ma potrzeby przeszczepiania kości.
Szybsze leczenie i krótszy czas gojenia.
Uzupełnienie brakujących zębów można zamocować na implantach natychmiast po ich wszczepieniu. Nie musisz czekać na nowe zęby do czasu, aż zagoją się rany po zabiegu chirurgicznym np. przeszczepie kości.
Krótki czas zabiegu – ok. 30-60 minut – brak obrzęku i powikłań pozabiegowych
Elastyczne możliwości.
Możesz wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie protetyczne, na przykład most mocowany na stałe (jest najbardziej trwały i najwygodniejszy podczas żucia, ale nie ma możliwości jego zdjęcia) lub uzupełnienie zdejmowane (można je wyjąć w celu łatwiejszego czyszczenia).
Sprawdzone i udokumentowane naukowo.
Obydwie metody opierają się na dobrych efektach klinicznych badań, w których wszczepiano cztery implanty i na nich opierano uzupełnienie całego łuku zębowego. Pochylone implanty stosuje się w praktyce klinicznej od ponad dziesięciu lat, uzyskując korzystne wyniki.
Zalecana u pacjentów którzy boją się zabiegów u dentysty

Najlepsza koncepcja leczenia

W przypadku całkowitego bezzębia istniejącego lub dopiero grożącego pacjentowi i konieczności pełnej odbudowy uzębienia, doskonałą koncepcją jest precyzyjna technologia wymyślona w latach 80 przez dr Paulo Malo: All on 4™ lub All on 6™.

Opiera się ona na umieszczeniu w szczęce lub żuchwie 4 implantów, na których w drugim etapie leczenia przymocowuje się odbudowę protetyczną, czyli naturalnie wyglądające zęby. Wszystko odbywa się bez jakiegokolwiek bólu, w pełnym komforcie pacjenta, a odbudowane zęby są mocne i stabilne. Można nimi gryźć i żuć jak naturalnymi zębami.
All-on-4™ to stała i pełnołukowa proteza wsparta na czterech implantach.

All-on-6™ to stała i pełnołukowa proteza wsparta na sześciu implantach.
Obydwa rozwiązania są w pełni bezpieczne. To mocne i trwałe wsparcie dla pełnej odbudowy protetycznej gwarantujące bardzo naturalny wygląd. Warto dodać, że czas trwania pełnej odbudowy jest bardzo mało czasochłonny w porównaniu do innych metod wymagających przeszczepu, np. w bezzębiu niezależnie od przyczyny, która ten stan spowodowała.

Najważniejsze cechy koncepcji All-on-4™ oraz All-on-6™

w pełni bezpieczna i w pełni satysfakcjonująca dla pacjenta- zdrowa, silna i naturalna praca odbudowanych zębów
krótki czas trwania leczenia
bezbolesny zabieg
mniej kosztowna w porównaniu do alternatywnej metody przeszczepu kości
bardzo wysoka estetyka
bardzo wysoki komfort żucia i mowy: jak przy naturalnych zębach
Umów się na konsultację

Gwarancja uśmiechu Noble Biocare

Praca wykonana tylko na najlepszych materiałach i implantach z dożywotnią gwarancją na implanty oraz łączniki – Nobel Biocare.

Przyczyny konieczności odbudowy zębów mogą być różne, np.:

– paradontoza- utrata kości w wyniku urazów, zabiegów chirurgicznych

– zaniedbania z przeszłości: próchnica nie nadająca się do odbudowy

Nie ma znaczenia, dlaczego chcesz poprawić swoje uzębienie. Ma znaczenie, że chcesz!

Główne zalety implementacji:

– poprawa estetyki uśmiechu
– poprawa ułożenia ust
– wyraźniejsza mowa
– bardziej komfortowe gryzienie i żucie
– odzyskanie czucia smaku
– bardzo wysoki komfort: jak przy własnych zębach

Metody All on 4, All on 6 Nobel Biocare:

Rehabilitacja bezzębnej szczęki i żuchwy z zanikami kości
wyeliminowanie procedury przeszczepu kości
krótki czas zabiegu: 30-60 minut
umocowanie stałych, tymczasowych mostów już w dniu wykonania zabiegu
wysoka estetyka i pełna funkcjonalność zastosowanego rozwiązania
oszczędność czasu i mniejsze koszty w porównaniu z metodami wymagającymi regeneracji kości
wysoki odsetek powodzenia w porównaniu z metodami wymagającymi regeneracji kości
rehabilitacja skomplikowanych przypadków, dla których dotychczas nie było efektywnej metody leczenia
brak obrzęku i powikłań pozabiegowych
zalecana u pacjentów, którzy boją się zabiegów u dentysty

Pacjenci po zabiegu mogą od razu uśmiechać się, gryźć i jeść jak własnymi zębami!

Obserwacje wykazują 99,3% skuteczność w integracji sprawdzonych implantów. Implanty Nobel Biocare mają najdłuższą historię leczenia jako pierwsze implanty tytanowe zastosowane u pacjentów ponad 50 lat temu.

Do tej pory są najchętniej stosowanymi implantami przez najlepszych dentystów na całym świecie!
Umów się na konsultację
Copyright ©2023 - Nowe Zęby - Wszystkie prawa zastrzeżone