Nasi pacjenci

Stomatologia rozwija się bardzo dynamicznie i wciąż powstają coraz bardziej innowacyjne techniki, które udoskonalają efekty, a redukują ból. Tutaj zobaczysz zmiany, jakie jesteśmy w stanie zapewnić Ci nawet w jeden dzień. Poniżej znajdziesz zdjęcia naszych Pacjentów przed i po zabiegach wykonanych w naszej klinice.
proteza całkowita górna all-on-4
uśmiech pacjenta
Proteza całkowita górna = All-on-4® oraz w żuchwie most po prawej stronie na implantach. Most, który Pacjent miał już wykonany w innym gabinecie, na życzenie pacjenta, pozostawiliśmy nienaruszony. 
all-on-4 na dole i all-on-6 na górze
uśmiech przed i po zabiegu
Proteza całkowita górna oraz proteza dolna częściowa. Jedynie dwa zęby nie nadawały się już do odratowania i musiały zostać usunięte. All-on-4® na dole i All-on-6® na górze. 
all-on-4 z mostem ceramicznym u góry
uśmiech przed i po
Pacjent miał bardzo ruchomy most z paradontolnymi zębami. Wykonaliśmy All-on-4® z mostem ceramicznym u góry. Na dole Pacjent był zaopatrzony wcześniej w innym gabinecie. 
all-on-4 z mostem ceramicznym w łuku górnym
zęby przed i po
Pacjentka z bardzo niewygodną protezą ruchomą w górnym łuku zębowym. Wykonaliśmy All-on-4® z mostem ceramicznym w łuku górnym, co przełożyło się na estetyczny wygląd całego uśmiechu. 
all-on-4 z mostem akrylowym na belce tytanowej
rezultaty zabiegu
Pacjentka z górną protezą ruchomą - od 30 lat. Bardzo duże zaniki zębowe. Na dole proteza ruchoma. Zdecydowaliśmy zrobić u góry All-on-4® z mostem akrylowym na belce tytanowej. Na dole z przodu udało się uratować zęby i zacementować most ceramiczny - na bokach implanty i most na implantach. 
all-on-4 na górze i na dole z mostami ceramicznymi
efekty zabiegu
U tego Pacjenta na dole bardzo zniszczone zęby pod mostem. U góry proteza ruchoma. Wykonaliśmy All-on-4® na górze i na dole z mostami ceramicznymi. 
all-on-4 na górze i most z protezą szkieletową na zasuwach na dole
wygląd zębów po zabiegu
Pacjentka z ruszającym się mostem górnym. Zęby paradontalne, na dole proteza ruchoma. W gabinecie wykonaliśmy  All-on-4® z mostem ceramicznym na górze, na dole most z protezą szkieletową na zasuwach. 
all-on-6 z pełnym mostem ceramicznym
uśmiech pacjenta po zabiegu
W górnym łuku proteza całkowita akrylowa. Wykonaliśmy All-on-6® z  pełnym mostem ceramicznym. 
all-on-4 na górze z mostem kompozytowym na belce tytanowej
zęby przed i po zabiegu
U Pacjentki u góry proteza ruchoma, na dole proteza ruchoma i stare mosty. W gabinecie wykonaliśmy All-on-4® na górze z mostem kompozytowym na belce tytanowej,. Na dole nowe mosty na własnych zębach. Po bokach mosty na implantach. 
all-on-4 z mostem ceramicznym
uśmiech po zabiegu
Pacjentka z protezą ruchomą akrylową na dole. Zmiana na All-on-4® z mostem ceramicznym. U góry korony i licówki pełnoceramiczne. 
all-on-4 z mostem akrylowym oraz all-on-6 z mostem ceramicznym
efekty po założeniu implantów
Pacjentka z parodontozą w górnym i dolnym łuku zębowym. W gabinecie wykonaliśmy All-on-4® na dole z mostem akrylowym na tytanowej belce oraz All-on-6® u góry z mostem ceramicznym. 
all-on-4 z mostem kompozytowo-tytanowym
zęby po wszczepieniu implantów
U góry proteza całkowita, na dole proteza ruchoma, której Pacjentka nie chciała nosić. Wykonaliśmy na górze All-on-4® z mostem kompozytowo- tytanowym. Na dole most ceramiczny na własnych zębach. 
all-on-4 z mostem pełnoceramicznym
wszczepienie implantów przed i po
U tego Pacjenta na górze proteza całkowita ruchoma noszona od 30 lat. Bardzo trudne warunki. Wykonaliśmy All-on-4® z mostem pełnoceramicznym. 
all-on-6 w górnym łuku zębowym razem z mostem ceramicznym
uśmiech po wszczepieniu implantów
Usunięte zęby paradontalne w innym gabinecie. Wykonaliśmy All-on-6® w górnym łuku zębowym razem z mostem ceramicznym. 

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

Copyright ©2024 - Nowe Zęby - Wszystkie prawa zastrzeżone